Predaj prízemného domu, Rimavská Sobota

Overte si dostupnosť telefonicky /REZERVOVANÉ

Reality MINI realitná kancelária ponúka na predaj v Rimavskej Sobote v lukratívnej časti mesta prízemný rodinný dom s pekným pozemkom. Dom má úžitkovú plochu 150 m 2. Parcela má veľkosť 1 247 m 2, záhrada je 591 m 2.

Vo dvore máme samostatne stojaciu dvojgaráž s plochou 63 m 2. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, t.j. na mestský vodovod, kanalizáciu, elektriku a plyn. Kúrenie v dome je na plyn. Máme tu aj krbové kúrenie, ako alternatívu. Na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa!

Dom bol postavený z tehál. Rekonštrukčné práce postupne sa uskutočňovali v rokoch 2013 až 2016. Je tu nová strecha – Mediterran pálená škrídla. V celom dome sú nové rozvody elektriky, vody a plynu. Všetky okná aj vchodové dvere boli vymenené na plastové. Na podlahách nájdeme kvalitnú plávajúcu podlahu a keramické obklady. Kúpeľňa a WC taktiež prešli kompletnou rekonštrukciou.

V cene domu je na mieru vyrobený kuchynský nábytok spolu so spotrebičmi!

Na prízemí pri vstupe nás víta priestranná vstupná hala, z ktorej s vstupuje do obývačky, ktorá je spojená s kuchyňou. Na prízemí máme ešte jednu izbu – spálňu, v ktorej je vytvorená časť šatne s poličkami, ktoré sú taktiež v cene domu!

Na prízemí máme veľkú, svetlú kúpeľňu, kde sa nachádza sprchovací kút, umývadlo, ale aj rohová vaňa. Ďalej tu máme zvlášť WC, kde sa nachádza ešte aj technická časť – možnosť umiestniť pračku, sušičku, a je tu aj bojler na teplú vodu. Kotol sa nachádza v pivnici. Dom je čiastočne podpivničený.

Do podkrovia sa dostaneme po drevených schodoch, tu sa nachádzajú dve samostatné izby, samostatné WC a vstupná galéria. Izby sú svetlé.

Dobrá dostupnosť do centra, lukratívna lokalita a dobrý technický stav domu zabezpečuje pre nových majiteľov kvalitné mestské bývanie.

DOM JE OKAMŽITE VOĽNÝ na bývanie!

Úver Vám vybavíme – bývajte vo vlastnom ! ! !

Detaily nehnuteľnosti:

ID nehnuteľnosti:2019-0019
Počet izieb:4
Plocha parcely:1 247 m 2
Úžitková plocha:150 m 2
Zastavaná plocha:170 m 2

Obec:Rimavská Sobota
Okres:Rimavská Sobota

Doplňujúce informácie:

Kúrenie:Plynové
Kanalizácia:Mestská

Vodovod:Mestský
Studňa:Vlastná
Krbové kúrenie:Áno

Mapa:

Detaily nehnuteľnosti:

Typ nehnuteľnosti: Domy
Status: Predaj