Predaj prízemného domu, Gemerské Dechtáre

Overte si dostupnosť telefonicky /REZERVOVANÉ

Reality MINI realitná kancelária ponúka na predaj prízemný dom bývalú budovu hostinca v obci Gemerské Dechtáre v zástavbe rodinných domov. Dedina sa nachádza od okresného mesta Rimavská Sobota 24 km v peknom prírodnom prostredí v oblasti Cerovskej vrchoviny. Je to poľnohospodárska oblasť na Južnom Slovensku.

Budova je prízemná, úžitková plocha je 200 m 2. Jedná sa o tehlovú stavbu. Strecha je v dobrom stave, je tu zavedená obecná voda. Kúrenie je na pevné palivo, na parcele sa nachádza aj vlastná žumpa. Elektrika je taktiež zavedená do budovy, no momentálne je odpojená. Pri vstupe nás víta chodba, z chodby sa vstupuje do veľkej prevádzkovej miestnosti, kde sa nachádza barový pult, stoly so stoličkami a biliardový stôl. Za barom je technická miestnosť, menšia kancelária a sklad. Ďalším vstupom do budovy nájdeme chodbu, a ďalšie 2 miestnosti. Pred budovou pod oknami sa nachádza rampa, kde je možné vonkajšie sedenie alebo zásobovanie.

Priestory pod strechou po stavebných úprav sa dajú využiť na bývanie. Budova sa nachádza v pôvodnom stave. Možné využitie budovy – aj na podnikanie, ale aj na bývanie. Budova sa predáva aj so zariadením!

ÚVER Vám vybavíme – podnikajte a bývajte vo vlastnom ! ! !

CENA NEHNUTEĽNOSTI:             12 500,00 EUR

Detaily nehnuteľnosti:

ID nehnuteľnosti: 2019-0003
Počet izieb:4
Plocha parcely:1307 m2
Úžitková plocha:200 m2
Zastavaná plocha:200 m2

Obec:Gemerské Dechtáre
Okres:Rimavská Sobota

Doplňujúce informácie:

Kúrenie:Pevné palivo
Studňa:Nie je

Kanalizácia:Vlastná žumpa
Vodovod:Obecný

Mapa:

Detaily nehnuteľnosti:

Typ nehnuteľnosti: Domy
Status: Predaj