Predaj prízemného domu, Rimavská Sobota

54 800 €

Reality MINI realitná kancelária ponúka na predaj v Rimavskej Sobote prízemný dom. Dom má úžitkovú plochu 120 m 2. Parcela má veľkosť 1 215 m 2.

Vo dvore máme samostatne stojaciu garáž s plochou 26 m 2. Nájdeme tu ďalšiu samostatnú budovu, kde sú dve miestnosti s plochou 40 m 2 a ako prístavbu tejto budovy letnú kuchyňu, ktorá má veľkosť 25 m 2. Je tu zavedená elektrika a plyn.

Dom bol postavený z tehál. Jedná sa o staršiu stavbu, ktorá postupne bola rekonštruovaná. Sú vymenené okná na plastové, vchodové dvere taktiež sú plastové. V izbách na podlahe nájdeme plávajúcu podlahu, vo vstupnej hale keramické dlaždice a v kuchyni PVC podlahu.

Pri vstupe do domu nás víta štvorcová vstupná hala s rozlohou 16 m 2. Kúpeľňa taktiež prešla rekonštrukciou, ktorá sa uskutočnila v roku 2013. Máme tu vaňu, umývadlo. WC je samostatné. Nájdeme tu jednu neprechodnú izbu a 2 prechodné. Izby sú priestranné. Veľká kuchyňa so stavanou keramickou pieckou je umiestnená v strede domu.

V cene domu je kuchynský nábytok so spotrebičom a ručne stavaná piecka!

Kúrenie je plynové. Kotol bol menení v roku 2017. Jedná sa o značkový plynový kotol Vaillant v záruke!

Dom je napojený na mestský vodovod, kanalizáciu a na plyn. Na parcela máme vlastnú studňu s čerpadlom!

Na dvore je ešte postavená hospodárska budova s plochou 141 m 2. Za touto budovou je záhrada s rozlohou 408 m 2 s ovocnými stromami.

Nový majiteľ si môže podľa vlastnej predstavy a potrieb prispôsobiť si bývanie v tomto dome s veľkou záhradou, ktorý zaručuje súkromie novým majiteľom.

ÚVER Vám vybavíme – bývajte vo vlastnom ! ! !

Detaily nehnuteľnosti:

ID nehnuteľnosti:2019-0017
Počet izieb:3
Plocha parcely:1 215 m 2
Úžitková plocha:120 m 2
Zastavaná plocha:807 m 2

Obec:Rimavská Sobota
Okres:Rimavská Sobota

Doplňujúce informácie:

Kúrenie:Plynové
Kanalizácia:Mestská

Vodovod:Mestský
Studňa:Vlastná

Mapa:

Detaily nehnuteľnosti:

Typ nehnuteľnosti: Domy
Status: Predaj